Misyonumuz

Dünyanın 1 Numaralı Dezenfektan markası Lysol® olarak olarak 130 yıla yakın geçmişimizle “enfeksiyon zincirini kırmak” ve sevdiklerinizi korumak misyonuyla, hastalığa neden olan virüs ve bakterilerden  korunan bir dünya yaratmak için yola çıktık ve şimdi Türkiye’deyiz. Aileleri sadece temizlik ve hijyen konusunda değil, aynı zamanda dezenfektan kullanımının önemi konusunda da eğiterek, sevdiklerini hastalıklardan korumalarına yardımcı olmakta kararlıyız.


Hep birlikte hijyen kurallarına dikkat ederek salgın zincirini kırabiliriz!

Misyonumuz

Bizi Harekete Geçiren Ne?

Lysol olarak, ailenizin sağlığını korumak konusunda kararlıyız. Adımlarımızı, dünyayı insanların hastalıklara sebep olan virüs* ve bakterilerden korunduğu bir yer haline getirmek için atıyoruz. Lysol, çocuğunuzun emeklediği zeminlerden, oyuncaklarına ve dokunduğu tüm yüzeylere kadar evinizin her köşesini ve alanını temizleme ve dezenfekte etme konusunda size yardımcı olmayı amaçlar. Tüm yüzeyleri dokunmak için güvenli bir hale getirir, böylelikle ailenizi hastalıklara sebep olan virüs ve bakterilerden korumanıza yardımcı olur.

Değişen Mekanlar, Evrimleşen Mikroplar

Herkesin temizlik anlayışı komşusunun veya annesininkinden farklıdır. Şunu bilmelisiniz ki: “temiz olmak” her şeyin yerli yerinde ve düzenli olması demek değildir. Kendinizi güvenli, sağlıklı ve rahat hissettiğiniz ortamlar temizdir. Size bu ortamı sağlamak amacıyla Lysol, Koronavirüs dahil olmak üzere hastalığa sebep olan virüslerin, antibiyotik dirençli bakterilerin ve mantların %99,9*’unu yok eder.

Misyonumuz

Mikroplar Ev Yüzeylerinde Yaşar

Günlük hayatta mikroplar her yerdedir ve daha çok yüzeylere yerleşirler. Mikroplarla mücadele etmek için düzenli olarak  temizlik ve dezenfekte işlemi yapmanız gerekir. Önceliğinizin her zaman ailenizin sağlığını korumak olduğunun farkındayız. Bu yüzden, ürünlerimizi çocukların oynadığı, öğrendiği ve uyuduğu alanlarda dahi gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Misyonumuz

Korunmak İçin Dezenfektan

Sevdiklerinizin sağlığını korumak için sadece temizlik yapmanın yeterli olmadığını, bunun yanı sıra dezenfektasyonun da önemli olduğunu unutmayın. Lysol olarak, sizin ve ailenizin sağlığını korumak için en iyi ürün yelpazesini sunma konusunda iddialıyız.

Misyonumuz

Evdeki Yüzeyler Hakkında Ebeveynlerin Bilmesi Gereken Gerçekler

Eviniz cennetinizdir fakat bu cennete alışveriş torbalarından, oyuncaklara ve ayakkabılara kadar birçok yerden taşınan mikroplar yerleşebilir. Bu mikroplara maruz kalmamak için evinizdeki yüzeyleri düzenli olarak temizlemeniz ve dezenfekte etmeniz önemlidir. Bu sayede eviniz ve aileniz her zaman mikrop ve virüslerden korunmuş olur.

Misyonumuz

*Test edildiği mikroorganizmalar için ürün etiketine bakınız.

"Biyositleri güvenli kullanınız. Kullanmadan önce her zaman ürün etiketini ve kullanım talimatlarını okuyunuz.”